Haki holownicze

Lista producentów

Newsletter

Nasz sklep - moliwy odbir osobisty

Haki holownicze

W naszej ofercie staramy się mieć haki holownicze do wszystkich modeli samochodów osobowych, nawet tych mniej popularnych. Jeśli jednak nie znalazłeś haka holowniczego dla siebie skontaktuj się z nami - jesteśmy w stanie znaleźć i sprowadzić haki holownicze każdego producenta.

Zadzwon do nas

Aby przejść do wyboru haka holowniczego z poniższej listy wybierz markę:


Z powyższej listy prosimy wybrać markę samochodu, do którego poszukują Państwo haka holowniczego.

Podstawowym typem haka holowniczego, który jest zawsze dostępny, jest hak holowniczy z kulą przykręcaną do korpusu haka za pomocą dwóch śrub. Montaż i demontaż kuli haka polega wtedy na manualnym przykręceniu lub odkręceniu śrub za pomocą klucza. Cała operacja nie trwa długo, ale może być uciążliwa dla osób, które używają haka holowniczego na co dzień i będą musiały robić to każdorazowo.

Drugim typem haka holowniczego jest często dostępny hak holowniczy z kulą wypinaną. W tym przypadku montaż i demontaż kuli trwa zaledwie kilka sekund, nie wymaga żadnych narzędzi i polega tylko na włożeniu lub wyjęciu kuli z gniazda, zablokowaniu mechanizmu oraz zabezpieczeniu go przy pomocy specjalnego kluczyka, który chroni kulę haka przed kradzieżą. Takie rozwiązanie jest droższe od stadardowego, ale wypinany hak holowniczy jest bez wątpienia wygodniejszy oraz o wiele lepiej się prezentuje, niż zwykły hak przykręcany śrubami.

Wybór właściwego typu haka holowniczego jest kwestią bardzo indywidualną. Oba modele będą mieć te same parametry techniczne a różnica tkwi wyłącznie w walorach estetycznych i praktycznych. Jeśli będą Państwo mieli jakiekolwiek pytania odnośnie wyboru, serdecznie zapraszamy do kontaktu z naszymi konsultantami, którzy z przyjemnością rozwieją wszelkie wątpliwości związane z prawidłwym wyborem, zakupem i eksploatacją haka holowniczego.


Nasz certyfikat THULE

Nasz certyfikat THULE

Nasz certyfikat Steinhof

Wysyłka

DPD

Zamówione towary wysyłamy kurierem DPD. Po nadaniu przesyłki na adres e-mail otrzymasz kod jej śledzenia.